HTML

Megosztás

Utolsó kommentek

Címkék

afrika kupa (5) anglia (7) angol (30) arsenal (26) bajnokság (16) balotelli (8) barcelona (36) basel (5) bayern (12) bíró (6) BL (8) bl (34) botrány (11) brazil (11) bunda (9) chelsea (23) city (20) cl (5) conte (8) coub (8) dirty tackle (6) dortmund (9) Eb (5) eb (9) egervári (5) elemzés (7) epic (6) epl (14) európa (6) fabregas (5) fail (19) ferguson (11) foci (6) ftc (11) FTC (6) gif (33) gól (18) guardiola (9) holland (6) Honvéd (7) honvéd (5) inter (14) Juventus (9) juventus (25) Kispest (5) kupa (5) lazio (6) liverpool (11) madrid (8) magyar (37) Magyarország (18) magyar futball (6) magyar válogatott (7) manchester (23) manchester city (7) manchester united (8) mancini (7) messi (16) milan (25) MLSZ (5) mlsz (5) mourinho (18) mtk (6) MTK (5) napoli (12) NB1 (7) nb1 (11) német (11) newcastle (7) ns (8) olasz (34) öngól (7) Orbán Viktor (8) orosz (8) összefoglaló (5) pepe (5) PFLA (9) pirlo (7) piros (6) rasszizmus (6) real (15) real madrid (9) roma (6) rooney (5) selejtező (14) serie a (12) spanyol (20) svéd (7) szines (31) színes (33) tottenham (6) ügy (6) united (7) válogatott (19) vb (8) vicces (7) videó (67) video (89) Videoton (5) wenger (5) Címkefelhő

e-mail

togon@protonmail.com
webmester

Háromszor fogta meg ugyanazt a tizenegyest

Kétszer rúgatta újra a büntetőt a bíró, a kapus harmadszor is megfogta. Az Universitario-Oriente Petrolero (1-1) bolív bajnoki nem szűkölködött elképesztő eseményekben.

A nem éppen bíróbarát találkozó második félidejében az előnyben lévő hazaiak jutottak teljesen jogos büntetőhöz, amit annak rendje és módja szerint ki is hagytak (1). Csakhogy a játékvezető éles szemmel kiszúrta, hogy a "benzinesek" cerberusa, Carlos Erwin Arias kiugrott a rajtnál, ezért ismételtette a végrehajtást. Láss csodát, Carlos Erwin ismét hárított, a spori meg ismét nem volt elégedett a hálóőr elővételezett mozgásával (2). Ezért aztán a végrehatjó harmadjára is nekifuthatott (persze csak a játékvezetői hármas lightos meglincselésését követően, a vendégek által). És kihagyta megint, avagy hősünk védett, semmivel sem szabályosabban amúgy, mint korábban, de ezúttal Eberth Cuellar úr már tartotta annyira az életét, hogy hagyta, ahogy volt (3).

Amúgy pedig a mérkőzés úgy kezdődött, hogy a 17. percben az universitariós Roberto Barra lefejelte orientés ellenfelét, Alcides Pena-t, amiért mindketten pirosat kaptak.

Mivel a meccs összefoglalója bő négy perc, önök meg elfoglaltak, így előbb elmeséljük a büntető történetét 30 másodpercben, aztán ágyazunk egy teljes krónikát, mely - egy kis kedvcsináló - rögvest a fejeléssel indít.