HTML

Megosztás

Utolsó kommentek

Címkék

afrika kupa (5) anglia (7) angol (30) arsenal (26) bajnokság (16) balotelli (8) barcelona (36) basel (5) bayern (12) bíró (6) bl (34) BL (8) botrány (11) brazil (11) bunda (9) chelsea (23) city (20) cl (5) conte (8) coub (8) dirty tackle (6) dortmund (9) eb (9) Eb (5) egervári (5) elemzés (7) epic (6) epl (14) európa (6) fabregas (5) fail (19) ferguson (11) foci (6) ftc (11) FTC (6) gif (33) gól (18) guardiola (9) holland (6) honvéd (5) Honvéd (7) inter (14) Juventus (9) juventus (25) Kispest (5) kupa (5) lazio (6) liverpool (11) madrid (8) magyar (37) Magyarország (18) magyar futball (6) magyar válogatott (7) manchester (23) manchester city (7) manchester united (8) mancini (7) messi (16) milan (25) mlsz (5) MLSZ (5) mourinho (18) mtk (6) MTK (5) napoli (12) nb1 (11) NB1 (7) német (11) newcastle (7) ns (8) olasz (34) öngól (7) Orbán Viktor (8) orosz (8) összefoglaló (5) pepe (5) PFLA (9) pirlo (7) piros (6) rasszizmus (6) real (15) real madrid (9) roma (6) rooney (5) selejtező (14) serie a (12) spanyol (20) svéd (7) szines (31) színes (33) tottenham (6) ügy (6) united (7) válogatott (19) vb (8) vicces (7) video (89) videó (67) Videoton (5) wenger (5) Címkefelhő

e-mail

togon@protonmail.com
webmester

What a wonderful Miguel "El Piojo" Herrera

Íme, a világ legboldogabb edzője. (Tegyük hozzá, hogy a jelenet a világ legizgalmasabb mérkőzésének büntetőpárbaja alatt készült.)

Az America null-egyes hátrányból fogadta a Cruz Azult a mexikói bajnokság döntőjének visszavágóján, majd a 14. percben emberhátrányba került, majd a 20.-ban gólt kapott. És innen jöttek vissza valahogy Herreráék egy 89. percben lőtt szépítéssel, majd a ráadásban előre ment a portás (Moises Munoz), a fejese meg némi megpattanást követően a Cruz Azul kapujába jutott, 2-1, hosszabbítás (az idegenben lőtt gól a jelek szerint nem számít Mexikóban).

A rátett félórában nyomtak a tízemberes hazaiak, ám a helyzetek kimaradtak, végül jöttek a büntetők, amelyeket viszont a vendégek hagytak ki (az elsőt egészen parádésen védte Munoz). És így kedvenc becenevű "El Piojo" Herreránk begyűjthette élete első bajnoki címét, tényleg a sírból. Gratulálunk.

2013.05.28. 16:38 futballsz'